WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro  Empty
MesazhTitulli: Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro    Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro  EmptyThu Feb 10, 2011 8:15 pm

Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro  Rw2p84
Ishte paralajmëruar se këngëtarja Dafina Zeqiri do të këndonte të dielën e 30 janarit në një koncert në Danimarkë, por ajo nuk ka qenë aty, sipas njoftimit të saj në Facebook, për shkak të organizatorit Samir Kuqi.

Në anën tjetër, organizatori në Kopenhagë, për shkak të korrektësisë me adhuruesit dhe me pjesëmarrësit në koncertin e pa mbajtur të 30 janarit, ka thënë se deklarata e Dafinës është e pabazë.

Këngëtarja, për mosardhjen e saj në koncert e hedh fajin mbi organizatorët, por e vërteta duket se është ndryshe, sepse mosardhja e saj lidhet kryekëput me probleme të saj të “jetës”, ndërsa në një njoftim në një radio shqiptare në Danimarkë organizatori i kërkon miqësisht Dafinës që t’ia kthejë shumën e paradhënies prej 2500 eurosh, raportojnë mediat shqiptare.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro  Empty
MesazhTitulli: Re: Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro    Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro  EmptyMon Jun 04, 2012 6:33 pm

sa e mire qe esht dafina;por me vinka keq qe nuk paska shkuar dot

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dafina nuk shkoi në Danimarkë, organizatori i kërkon 2 500 euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: