WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fillo nje fjali me fjalen MOS

Shko poshtë 
+5
melisa
sweety
Memories
@Nora@
Mondi
9 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Fillo nje fjali me fjalen MOS   Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 EmptyFri May 18, 2012 9:09 pm

Mos e perplas deren kur te dalesh se mund te kthehesh po nga e njejta

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Fillo nje fjali me fjalen MOS   Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 EmptySat May 19, 2012 4:45 pm

Mos perseri i njeti problem,si hereve te tjera.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Fillo nje fjali me fjalen MOS   Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 EmptyMon May 21, 2012 2:02 am

Mos le problem pa zgjidhur

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Fillo nje fjali me fjalen MOS   Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 EmptySat Jun 02, 2012 3:51 am

mos qesh me vuajtjet e te tjereve,sepse do vij nje dit ku ai do te qeshe me ty

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Fillo nje fjali me fjalen MOS   Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 EmptyMon Jun 04, 2012 8:26 pm

Mos e braktisni forumin

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Fillo nje fjali me fjalen MOS   Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 EmptyFri Jun 08, 2012 6:04 pm

mos qaj sepse lotet ste bejn mire;por te tregojn me te dobet nga cje ne te vertete

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Fillo nje fjali me fjalen MOS   Fillo nje fjali me fjalen MOS - Faqe 8 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fillo nje fjali me fjalen MOS
Mbrapsht në krye 
Faqja 8 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: