WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet  Empty
MesazhTitulli: Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet    Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet  EmptyFri Feb 11, 2011 11:07 pm

Gabi Jones nga Colorado vuan nga një çrregullim i pazakontë. Ajo sa herë që ngopet përjeton orgazëm. Edhe pse është vetëm 25 vjeçare, amerikania peshon 223 kilogramë. Çdo ditë ajo ngopet me akullore, ëmbëlsira, pica, hamburgerë dhe ushqime tjera vetëm për të përjetuar orgazëm.

Ajo vuan nga sindromi i eksitimit të vazhdueshëm gjenital dhe në vend se të kërkojë ndihmë profesionale, vendosi ta hapë një faqe interneti e cila i mundëson të gjithë atyre që paguajnë ta shohin se si ajo përjeton orgazëm sa herë ngopet nga ushqimi.

Për herë të parë orgazmën pa kontakt fizik e përjetoi pasi kishte ngrënë para pesë vitesh, derisa po hante akullore. Ajo rrëfen se fillimisht ishte ndier shumë çuditshëm me atë çfarë po ndodhte me trupin e saj, por kjo i pëlqeu dhe kështu vazhdoi të hante e të ngopej për të përjetuar klimaksin seksual. Për pesë vjet ajo shtoi 95 kilogramë.

“Dëshiroj t’ua dëshmoj të gjithëve se sa mirë është të jesh e plotë. Gra të plota ka kudo, dëshiroj tu jap kurajo që të ndjehen të bukura dhe joshëse. Për këtë arsye kam hapur edhe këtë faqe”, tha Jones, njoftojnë mediat amerikane

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet  Empty
MesazhTitulli: Re: Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet    Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet  EmptySat May 19, 2012 6:26 pm

;ahahahahahhaahahaa ca thu mor kshu?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Amerikania përjeton orgazëm sa herë që ngopet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: HUMORI-
Kërce tek: