WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 PDK- AKR merren vesh, Pacolli president ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

PDK- AKR merren vesh, Pacolli president ? Empty
MesazhTitulli: PDK- AKR merren vesh, Pacolli president ?   PDK- AKR merren vesh, Pacolli president ? EmptySat Feb 12, 2011 9:09 pm

PDK- AKR merren vesh, Pacolli president ? 2njzs0g

Prishtinë, 13 shkurt - Hashim Thaçi dhe Behgjet Pacolli janë takuar sërish të shtunën në mbrëmje për të finalizuar marrëveshjen ndërmjet vete për formimin e qeverisë së re të Kosovës.
Burimet të afërta me zhvillimet kanë konfirmuar për portalin Indeksonline se PDK-ja i ka pranuar kushtet e Pacollit, dhe do t’ia japë atij postin e Presidentit të Republikës.
AKR-ja gjithashtu me këtë version do t’i marrë një zv/kryeministër dhe 4 minstri për t’i udhëhequr, por ende nuk është përcaktuar cilat. Zyrtarizimi pritet gjatë të dielës.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
PDK- AKR merren vesh, Pacolli president ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: