WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptySat Feb 12, 2011 10:16 pm

Një pyetje kjo qe sundon ne mendjen e te gjithëve ...

Mendoni se duhet te presim për dashurinë te na vije te na trokasë ne portat e zemrës apo duhet ta kërkojmë ??

Diskutim te këndshëm Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyFri Feb 25, 2011 10:00 am

une per veti nuk e kerkoj dashurin as qe kam ndermend te kerkoj ket ja le kohes Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyFri Feb 25, 2011 8:57 pm

@Nora@ shkruajti:
une per veti nuk e kerkoj dashurin as qe kam ndermend te kerkoj ket ja le kohes Very Happy

Po mire nese te vije dashuria vete e mirepret apo e largon Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyMon Feb 28, 2011 3:15 am

Nvaret si esht muhabeti Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyMon Feb 28, 2011 3:28 am

@Nora@ shkruajti:
Nvaret si esht muhabeti Smile

Muhabeti nese eshte krejtesisht ne favor tendin po dihet qe nuk e refuzon Smile

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyMon Feb 28, 2011 4:02 am

Mondi shkruajti:
@Nora@ shkruajti:
Nvaret si esht muhabeti Smile

Muhabeti nese eshte krejtesisht ne favor tendin po dihet qe nuk e refuzon Smile


ahahaahahahahha pufffffffffffff sa e sa kam refuzuar un pupupupupup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyMon Feb 28, 2011 8:03 pm

hhahaha ne fund je pajtuar se smundesh vetem te refuzosh Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyTue Mar 01, 2011 2:04 am

ne ditet e sodit esht ber veshtir te gjejsh personin ce te pershatet sot ka shume genjeshtra nga dy palet Sad Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyTue Mar 01, 2011 2:13 am

@Nora@ shkruajti:
ne ditet e sodit esht ber veshtir te gjejsh personin ce te pershatet sot ka shume genjeshtra nga dy palet Sad Sad

Po pajtohem me ty , se eshte shume e veshtire te gjesh dike qe mundesh te pajtohesh ne te gjitha gjerat

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyTue Mar 01, 2011 2:42 am

Mondi shkruajti:
@Nora@ shkruajti:
ne ditet e sodit esht ber veshtir te gjejsh personin ce te pershatet sot ka shume genjeshtra nga dy palet Sad Sad

Po pajtohem me ty , se eshte shume e veshtire te gjesh dike qe mundesh te pajtohesh ne te gjitha gjerat
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptySun Mar 20, 2011 12:39 am

ihhhh...si ta kerkojm kur zemra e refuzon.... Ajo vjen ateher kur njeri nuk epret....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyMon Apr 04, 2011 11:51 pm

Une them se duhet ta kerkojme dashurine e vertet , e jo dashuricka Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyThu May 19, 2011 3:19 am

te dyja bashke edhe ta presim dhe ta kerkojme.ne rastin tim mua me erdhi vete nuk e kerkova.......prita dhe me erdhi ne duar.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyFri May 18, 2012 12:38 am

epo duhet ta kerkosh dhe jo te presesh;sepse atehere zor se do te te vije

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? EmptyFri May 18, 2012 12:41 am

Nganjeher vjen papritur , po rralle ndosh ashtu . Duhet ta kerkosh edhe shume.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?    Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashurine duhet ta presim apo ta kerkojme?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: