WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Wenger beson në eliminimin e Barcelonës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Wenger beson në eliminimin e Barcelonës  Empty
MesazhTitulli: Wenger beson në eliminimin e Barcelonës    Wenger beson në eliminimin e Barcelonës  EmptyThu Feb 17, 2011 11:06 pm

Londër, 17 shkurt - Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka deklaruar se Barcelona vazhdon të jetë favorite për të arritur në çerekfinale, pavarësisht fitores befasuese 2-1 në rrethin e parë.
Por, ai është optimist se ekipi i tij mund të kompletojë fitoren në Nou Camp më 8 mars, pas marrjes së një goli në Emirates, transmeton BBC.
“Barcelona vazhdon të jetë favorit. Por, ne e dimë se mund t’i mundim. Këtë nuk e kemi ditur vitin e kaluar”, tha Wenger.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Wenger beson në eliminimin e Barcelonës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: