WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Milani i interesuar për Balotellin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Milani i interesuar për Balotellin Empty
MesazhTitulli: Milani i interesuar për Balotellin   Milani i interesuar për Balotellin EmptyThu Feb 17, 2011 11:06 pm

Milano, 17 shkurt – Paraqitja e dobët e Milanit në Ligën e Kampionëve ka bërë që zyrtarët të hidhen në aksion dhe tani raportohet se ata kanë shprehur interesimin për futbollistin e Manchester Cityt, Mario Balotelli.
Gazeta italiane “Il Corriere dello Sport “ raporton se drejtorët e klubit nuk janë të impresionuar me Robinhon dhe Zlatan Ibrahimoviqin, pasi linja e tyre dështoi në mposhtjen e Tottenhamit.
Tashmë, ata po planifikojnë për sezonin e ardhshëm, me Balotellin në krye të listës së dëshirave të tyre.
Balotelli shihet një alternativë për Ibrahimoviqin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Milani i interesuar për Balotellin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: