WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 NBA – Bryant i siguron fitore Lakersave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

NBA – Bryant i siguron fitore Lakersave  Empty
MesazhTitulli: NBA – Bryant i siguron fitore Lakersave    NBA – Bryant i siguron fitore Lakersave  EmptyFri Feb 25, 2011 10:14 am

Los Angeles, 24 shkurt – Pas takimit rreth rezultateve të dobëta të kohëve të fundit, Los Anxhelos Lakers dhanë një sinjal të qartë, duke fituar mbrëmë me rezultatin 104-80 përballë Atlanta Hawks. Dominimi i skuadrës së Kobe Bryant u bë i qartë që në dy pjesët e para, të udhëhequra prej Lakers-ave 56-33.

Bryant, i zgjedhur si basketbollisti më i mirë në Ndeshjen e Yjeve, zhvilluar të dielën, realizoi 20 pikë, ndëra zotëroi gjashtë topa në tabelë.

Në Oklahoma, skuadra vendase e Thunder mposhti me rezultatin 111-88 Los Anxhelos Clippers, me një Griffin të mrekullueshëm, autor i 28 pikëve dhe zotërues i 11 topave në tabelë.

Pavarësisht shitjes së yllit të skuadrës, Carmelo Anthony, Denver Nuggets u paraqit mirë përballë Memphis dhe regjistroi një fitore me rezultatin 120-107.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NBA – Bryant i siguron fitore Lakersave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: BASKETBOLL-
Kërce tek: