WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë Empty
MesazhTitulli: Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë   Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë EmptyTue Dec 07, 2010 2:00 am

Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë 6sffo6Kater aktiviste te Levizjes Vetendosje kane pesuar lendime te renda gjate nje aksidenti rrugor ne aksin rrugor Prishtine -Mitrovice (Mazgit) afer Kolegjit Viktori.
Në njoftim thuhet se të lënduar janë Muhamet Koskoviku, Bashkim Berisha Ardian Huli dhe Egzon Isa Kastrati, djali i deshmorit Isa Kastrati.
Bëhet e ditur se Muhameti ka lendime te renda, por eshte jashte rrezikut per jete. te tjeret jane ne rianimim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: