WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Torres: Kam nevojë për një gol

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Torres: Kam nevojë për një gol  Empty
MesazhTitulli: Torres: Kam nevojë për një gol    Torres: Kam nevojë për një gol  EmptySat Mar 05, 2011 9:49 pm

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres është ende pa gol në fanellën e Bluve, ndërsa ka vendosur që t’i japë fund tabusë duke filluar nga ndeshjet e ardhshme.

“Unë e di se këtu jam për të shënuar gola”.

“Kjo është puna e një sulmuesi, kështu shpresoj se mund ta shënoj golin e parë dhe jam i sigurt se do të jetë i pari ndër shumë të tjerë”, ka thënë spanjolli.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Torres: Kam nevojë për një gol
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: