WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Canales: Reali, klubi më i mirë në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Canales: Reali, klubi më i mirë në botë Empty
MesazhTitulli: Canales: Reali, klubi më i mirë në botë   Canales: Reali, klubi më i mirë në botë EmptySat Mar 05, 2011 9:50 pm

Mesfushori i Real Madridit, Sergio Canales, ka lëvduar skuadrën e tij duke thënë se është më e mira në botë, përderisa shpreson për fitore ndaj ish-skuadrës së tij, Racing Santander këtë fundjavë.

“Unë po tentoj të bëj më të mirën që ta shpaguaj Realin. Ky është ekipi më i mirë në botë dhe unë luftoj për të luajtur. Të gjithë janë mirë. Unë duhet të vazhdoj të punoj në mënyrë që të fitoj më shumë minutazhë”, theksoi Canales.

Real Madridi takohet të dielën në ora 21:00 me Racing Santanderin në kuadër të La Ligas.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Canales: Reali, klubi më i mirë në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: