WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë   Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë EmptySat Mar 05, 2011 9:51 pm

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka thënë se ai nuk frikësohet nga asgjë, pas tentimit për atentat me thikë në aeroportin e La Corunas.

“Është diçka që nuk e kam parë. Dy ditë më parë e kam vërejtur se truproja kishte diçka prapa tij. Unë nuk di asgjë. Por, të kem frikë nga çfarë?”, theksoi Mourinho tepër i qetë në konferencën për shtyp.

Ai i dëshiroi shërim të shpejtë kolegut të tij nga tabori rival, Pep Guardiolas, i cili po vuan nga dhimbjet në shpinë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: