WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 ***Ne kinema***

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

***Ne kinema*** Empty
MesazhTitulli: ***Ne kinema***   ***Ne kinema*** EmptyTue Dec 07, 2010 4:45 am

Ajo: - Cfare filmi eshte ?!
Ai - Eshte film komik ,shume i papam !
Ajo - Po pse na i ke blere biletat ne rreshtin e fundit??
Ai: Sepse qesh mir kush qesh i fundit ! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

***Ne kinema*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***Ne kinema***   ***Ne kinema*** EmptySat May 19, 2012 6:31 pm

aaahahahaahahahaha cfare filmi paska qen;interesant e

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
***Ne kinema***
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: HUMORI-
Kërce tek: