WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 FSHF-ja hap sportel në Prishtinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

FSHF-ja hap sportel në Prishtinë Empty
MesazhTitulli: FSHF-ja hap sportel në Prishtinë   FSHF-ja hap sportel në Prishtinë EmptyFri Mar 18, 2011 11:04 pm

Prishtinë, 18 mars - Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) njoftoi të enjten se për herë të parë në historinë e ndeshjeve të ekipit kombëtar, FSHF-ja në bashkëpunim me kompaninë e kontraktuar për shitjen e biletave ("Tis Solution") do të hapë një sportel për shitjen e biletave në kryeqytetin e Kosovës.
"Një pjesë e madhe e tifozëve tanë janë kosovarë dhe për këtë arsye ishte e logjikshme që ne të kishim një sportel për shitjen e biletave edhe në Prishtinë", tha të enjten sekretari i FSHF-së Eduard Prodani.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
FSHF-ja hap sportel në Prishtinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: