WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Villa: Stili im i përshtatet Barcës, jo Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Villa: Stili im i përshtatet Barcës, jo Realit  Empty
MesazhTitulli: Villa: Stili im i përshtatet Barcës, jo Realit    Villa: Stili im i përshtatet Barcës, jo Realit  EmptySat Mar 19, 2011 9:59 pm

Sulmuesi spanjoll, David Villa, beson se atij dhe stilit të tij të lojës i përshtatet më shumë Barcelona se sa gjiganti tjetër spanjoll, Real Madrid.

“Unë kam vendosur të vij këtu për tri arsye: Unë kam shumë miq këtu, Guardiola më dëshiroi me çdo kusht dhe mendova se stili im i lojës ishte sikurse i Barcelonës e jo sikur i Realit”, theksoi Villa.

David Villa ka shënuar 21 gola në 36 paraqitje këtë sezon, duke asistuar jo më pak se nëntë herë.

_________________
Villa: Stili im i përshtatet Barcës, jo Realit  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Villa: Stili im i përshtatet Barcës, jo Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: