WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”  Empty
MesazhTitulli: Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”    Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”  EmptyMon Mar 21, 2011 9:32 pm

Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”  2druu0o

Këngëtarja kosovare Gili dhe këngëtari Enis Potoku sërish do të jenë konkurrentë në festivalin e Shqipërisë, “Top Fest8”.

Kësaj radhe dyshja do të konkurrojë me këngën e titulluar “Badihava” e realizuar nga Ilir Berani. Kjo këngë do të prezantohet të martën në “Top Fest”, ka bërë të ditur Gili për Telegrafi.com.

Gili dhe Enis Potoku në festivalin e vitit të kaluar- “Top Fest 6”, me këngën e tyre “Kur u ndamë”, fituan çmimin e Internetit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: