WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?

Shko poshtë 

A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?
 Po
 Jo
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  Empty
MesazhTitulli: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  EmptySat Mar 26, 2011 11:53 pm

Ta zëmë se një njeri ju pëlqen por vetëm për pamjen tuaj te jashtme(flas për bukurinë, jo për veshjen,paratë etj.) A do ta donit?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  Empty
MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  EmptySat Apr 30, 2011 3:22 am

Mondi shkruajti:
Ta zëmë se një njeri ju pëlqen por vetëm për pamjen tuaj te jashtme(flas për bukurinë, jo për veshjen,paratë etj.) A do ta donit?
kurre.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  Empty
MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  EmptyMon Dec 26, 2011 8:47 am

Une do ta doja fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  Empty
MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  EmptyFri May 18, 2012 7:28 pm

kurren e kurres.........

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  Empty
MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: