WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ermela e fiton Big Brother 4

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ermela e fiton Big Brother 4 Empty
MesazhTitulli: Ermela e fiton Big Brother 4   Ermela e fiton Big Brother 4 EmptySat Apr 02, 2011 8:28 pm

Ermela e fiton Big Brother 4 2w5q5o5

Tiranë, 3 prill - Big Brother Albania fitohet për herë të parë nga një femër. Ermela ka fituar çmimin e madh prej 100 milionësh në spektaklin më të madh shqiptar. Ndërmjet saj dhe Ergysit, publiku shqiptar në Shqipëri dhe Kosovë ka zgjedhur Ermelën fituese.
Ermela ishte femra e vetme që kishe mbetur në finale, ndërsa pasi arriti të s’pastrojë nga rruga Marielin dhe Ogrenin në një natë finale spektakolare e cila u përshkua nga shumë befasi, ajo i arriti që në televotimin përfundimtar të shpallet fituesja.
“Nuk më besohet akoma. Është vërtet një ëndërr, një emocion. Paratë? Kur nuk i ke nuk ke çka u bën, kur i ke u gjen vendin”, ka thënë bukuroshja.

“Nuk më besohet akoma. Është vërtetë një ëndërr, një emocion”, ka thënë Ermela pasi është zgjedhur fituese.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Ermela e fiton Big Brother 4
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: