WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ingrid Gjoni për relaks me Stinen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ingrid Gjoni për relaks me Stinen  Empty
MesazhTitulli: Ingrid Gjoni për relaks me Stinen    Ingrid Gjoni për relaks me Stinen  EmptySat Apr 02, 2011 8:37 pm

Ingrid Gjoni për relaks me Stinen  Qoygdh

Ka befasuar gjithmonë me gjetjet e saj skenike dhe të njëjtën gjë duket se do të bëjë edhe me klipin e fundit që është duke realizuar. Ingrid Gjoni, këngëtarja seksi që është dalluar gjithmonë për veçantinë që ka përcjellë përmes klipeve të saj, do të vijë shumë shpejt në ekranet shqiptare me videospotin më të ri, në bashkëpunim me kantautorin Stine.
Herë si një ballkanase sensuale, e herë si një Lady Gaga shqiptare, Ingridi ia ka dalë më së miri në këtë klip. E bukur si gjithmonë, me veshjet tejet interesante e ekstravagante, me aksesorët e zgjedhur me kujdes dhe makijazhin perfekt, Gjoni do të vijë në këtë klip si një ikonë e vërtetë mode. Format e rrumbullakosura ia shtojnë edhe më shumë hijeshinë këngëtares, e cila pa kurrfarë kompleksi pranon se ka shtuar pak në peshë.
Këngëtarja ka shpenzuar më shumë se 10 mijë euro, ashtu që klipi i realizuar nga "MAX Production", të jetë sa më i mirë dhe më i veçantë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Ingrid Gjoni për relaks me Stinen  Empty
MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni për relaks me Stinen    Ingrid Gjoni për relaks me Stinen  EmptyMon Jun 04, 2012 6:30 pm

epo nga shoqeria nis dicka tjeter me pas

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ingrid Gjoni për relaks me Stinen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: