WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyTue Apr 05, 2011 12:14 am

Do te lenit gjithcka per njeriun qe doni,vetem per te qene me ate?

Une do mendoja gjat per ket dhe skam pergjigje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyTue Apr 05, 2011 1:23 am

Veshtire eshte,por po ta mendosh gjate nese nuk shkon me te asnjehere ske per ta pare veten te lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyTue Apr 05, 2011 1:25 am

mendoj se nuk ia vlene te braktisesh cdo gje se ndoshta me vone ste hecen mire dashuria dhe mbet pa asgje.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyTue Apr 05, 2011 1:27 am

eci nuk eci mire Mondi,mjafton qe sdo te behesh pishman me vone pse nuk shkova me te.Askush nuk e din se si do shkojne gjerat per me mire mendon cdo kush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyTue Apr 05, 2011 1:30 am

Erika shkruajti:
eci nuk eci mire Mondi,mjafton qe sdo te behesh pishman me vone pse nuk shkova me te.Askush nuk e din se si do shkojne gjerat per me mire mendon cdo kush

Pajtohem me ty Erika. Eshte zgjedhje shume e veshtire kjo , sdo doja ta provoja asnjeher .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyThu Apr 07, 2011 11:02 am

Jooooooo kush te don aman me te vertet ne ditet e sodit (Besnike Banu Bes Mos i ze kujt Wink)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyThu Apr 14, 2011 10:20 pm

ethem troq...joee se sja vlen sepse ai qe ne edojm kurr sdo braktis per ne cdo gje ...eshte shum e qart..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyFri Apr 29, 2011 12:48 am

Memories shkruajti:
ethem troq...joee se sja vlen sepse ai qe ne edojm kurr sdo braktis per ne cdo gje ...eshte shum e qart..

Po te jete dashuri e vërtet edhe mund te ndodhe pse jo!! Çdo gjë është e besueshme.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptySun May 01, 2011 8:03 am

sigurisht,por vetem nese me do sa e dua nese jo nuk do le gjithcka per te.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyWed Nov 09, 2011 9:38 am

Po do i braktisja te gjitha vetem e vetem te isha me dashurin e jetes sime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyThu Nov 10, 2011 9:46 pm

Ja vlen te besh shume gjera, vetem e vetem te jesh i/e lumtur.

Them se po do e beja.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyWed Nov 16, 2011 5:44 am

Po do e beja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? EmptyFri May 18, 2012 12:15 am

Do te beja gjithshka vetem per te qene pran atij qe dua me gjith shpirt;sepse ai esht jeta per mua dhe jo fjalet e botes.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: