WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Të dashurosh dikë në largësi.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. EmptyTue Apr 05, 2011 12:18 am


Jo gjithmone gjerat shkojne ashtu siç i ke planifikuar ne nje lidhje. Madje mund te ndodhe qe te shkojne shume me keq sesa mund te ishte marre me mend. Si te jetosh nje lidhje në largesi?! Si të shmangesh qe ajo flaka te mos shuhet per shkak te disa kilometrave largesi?!

Ndonese largesia eshte e pashmangshme,dashurojme njelloj sikur njeriun ta kishim prane,por ne shumicen e rasteve jetojme mes dyshimeve dhe frikes per ta humbur tjetrin/tjetren,pikerisht sepse dikush tjeter mund te jete me prane tij/saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Re: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. EmptyTue Apr 05, 2011 1:15 am

gjithmone do kete merzitje dhe grindje,dhe mendoj se te dyja anet do perfun dojne shume keq Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Re: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. EmptyTue Apr 05, 2011 1:17 am

Mund te dashurosh po cdo dite ce kalon vetem sa zbehet dashuria dhe smund te jetoje gjate ajo dashuri.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Re: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. EmptyThu Apr 14, 2011 10:22 pm

hmm....un dot e thoja...nese do ishte dashni e vertet do e donin njerin tjettrin sinqerisht pavarsisht qe jan larg se do vie nje dit qe do bashkohen....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Re: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. EmptyFri May 18, 2012 1:02 am

eshte dashuri e pamundur;jan te rrall ato dashuri qe kan perfunduar te lumtur

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Re: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. EmptyMon May 21, 2012 2:17 am

NUk zgjasin shume , ne fillim duket se vetem po forcohet por ne te vertet zbehet

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Re: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. EmptyTue May 22, 2012 11:27 pm

nese esht dashuri e sinqerte;edhe largesia nuk e ndan dot dashurin e vertet

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Të dashurosh dikë në largësi. Empty
MesazhTitulli: Re: Të dashurosh dikë në largësi.    Të dashurosh dikë në largësi. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Të dashurosh dikë në largësi.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: