WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Thoni te kunderten e nje fjale...!!!

Shko poshtë 
+3
DitTixX
@Nora@
Mondi
7 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Thoni te kunderten e nje fjale...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Thoni te kunderten e nje fjale...!!!   Thoni te kunderten e nje fjale...!!! - Faqe 2 EmptyMon Jun 04, 2012 8:09 pm

I varfer

Zgjuarsi ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Thoni te kunderten e nje fjale...!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Thoni te kunderten e nje fjale...!!!   Thoni te kunderten e nje fjale...!!! - Faqe 2 EmptyFri Jun 08, 2012 6:15 pm

budallallek

laps

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thoni te kunderten e nje fjale...!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: