WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 filmat qe ju pelqejn me shum!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

filmat qe ju pelqejn me shum! Empty
MesazhTitulli: filmat qe ju pelqejn me shum!   filmat qe ju pelqejn me shum! EmptySat Apr 16, 2011 12:14 pm

Me qe jemi tek kinematografija, ca filmash ju pelqejn me shum juve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

filmat qe ju pelqejn me shum! Empty
MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   filmat qe ju pelqejn me shum! EmptySat Apr 16, 2011 10:07 pm

Shikoj shume filma te ndryshëm si

Komedi

Romance

Aksion

Me pëlqen ti shikoj edhe filmat Horror

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

filmat qe ju pelqejn me shum! Empty
MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   filmat qe ju pelqejn me shum! EmptyThu Apr 21, 2011 2:02 am

Me Pelqejn shum pershmbull serialet turke dhe ato spanjole

Nuk me pelqejn Filmat horror Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

filmat qe ju pelqejn me shum! Empty
MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   filmat qe ju pelqejn me shum! EmptyThu May 12, 2011 2:23 am

me pelqejne filmat romantike,serialet turke.komedite por uurej horroret...i urrej

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

filmat qe ju pelqejn me shum! Empty
MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   filmat qe ju pelqejn me shum! EmptyFri May 13, 2011 12:19 am

Horrorr !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

filmat qe ju pelqejn me shum! Empty
MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   filmat qe ju pelqejn me shum! EmptyMon Jun 04, 2012 6:15 pm

me pelqejn filmat me aksion,drame dhe romance...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
filmat qe ju pelqejn me shum! Empty
MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   filmat qe ju pelqejn me shum! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
filmat qe ju pelqejn me shum!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: KINEMAJA DHE TELEVIZIONI-
Kërce tek: