WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Emocione (lote...) per nje film...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Emocione (lote...) per nje film... Empty
MesazhTitulli: Emocione (lote...) per nje film...   Emocione (lote...) per nje film... EmptySat Apr 16, 2011 12:15 pm

Te nderuar forumista!Te gjithe na ka rene rasti tek tuk te emocionohemi nga nje film...ndokush edhe ka qare.
Secili mund te shpreh se tek kush film ka perjetuar emocionet e veta me te forta....
Nqs eshte film i njohur mund te pershkruani dhe skenen....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Emocione (lote...) per nje film... Empty
MesazhTitulli: Re: Emocione (lote...) per nje film...   Emocione (lote...) per nje film... EmptyMon Jun 04, 2012 6:16 pm

kam pare shum filma;nje film qe me ka prekur ka qen ai i Anna Frank;ku persekutohen si familje nga nazistet gjermane;vdesin te gjith nga uria dhe nga malaria,mirepo ditari i sdaj behet i famshem ne te gjith boten

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emocione (lote...) per nje film...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: KINEMAJA DHE TELEVIZIONI-
Kërce tek: