WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Perse nuk gjejme rehat, edhe pse jeta ofron me shume sherbime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Perse nuk gjejme rehat, edhe pse jeta ofron me shume sherbime Empty
MesazhTitulli: Perse nuk gjejme rehat, edhe pse jeta ofron me shume sherbime   Perse nuk gjejme rehat, edhe pse jeta ofron me shume sherbime EmptySat Apr 16, 2011 12:29 pm

Ketu, qeshtja shtrohet ne sensin shpirteror, pra raportet familjare, shoqerore, bashkeshortore, sociale si dhe ndikimi i super zhvillimit tenologjik (interneti, celularet, video-bisedat, kushtet super komode qe mund te kesh me 2 para etj) mbi keto raporte perhere e me te dobeta, te papajtueshme e me te distancuara! Do te kisha deshire, qe si fillim te degjoja mendimin tuaj, pastaj do te doja t'u jepja edhe mendimin tim! Jam pergatitur shume per kete teme, e cila fillimin e ka tek epokat e hereshme e fundin...ne vazhdim!

1.Ndikimi i shoqerise e ambjentit te punes
2.Liria qe personat sigurojne nga ligji i shtetit
3.Deshira per te jetuar perhere e me shume vetem
4.Ndikimi i teknologjive te komunikacionit
5.Rritja shume e larte e inteligjences se shoqerise
6.Ndikimi teper masiv i mediave (radio e tv)
7.Nuk ka shpjegim, ndodh vetevetiu
8.Per inat te...(familjes, te dashurit, burrit etj
9.Per te ecur ne nje hap me te tjeret
10.Nuk e di perse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Perse nuk gjejme rehat, edhe pse jeta ofron me shume sherbime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SHKENCAT SOCIALE (¯`♥´¯) :: PSIKOLOGJIA-
Kërce tek: