WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta Empty
MesazhTitulli: A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta   A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta EmptySat Apr 16, 2011 12:40 pm

Une them qe nje psikolog mund te ndaloje dhe tragjedite qe nje njeri mund ti ndermarr ndaj vetes apo ndaj te dikujt.........qe i duket sikur po i merr jeten

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta Empty
MesazhTitulli: Re: A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta   A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta EmptySat Apr 16, 2011 9:28 pm

Mendoj se një psikolog mund te ndikoje shume tek një njeri. Psikologu gjate bisedës me një klient (pacient) mundohet te gjeje te kaluarën e tij dhe pastaj te ndikoje pozitivisht duke ndryshuar bindjen e tij.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SHKENCAT SOCIALE (¯`♥´¯) :: PSIKOLOGJIA-
Kërce tek: