WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... Empty
MesazhTitulli: Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme...   Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... EmptySat Apr 16, 2011 9:32 pm

Si do ta përshkruanit dashurinë me një fjale te vetme...!!!

Po filloj une

Iluzion Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... Empty
MesazhTitulli: Re: Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme...   Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... EmptyFri May 18, 2012 1:01 am

ndjenje shpirti

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... Empty
MesazhTitulli: Re: Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme...   Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... EmptyMon May 28, 2012 7:46 pm

Vuajtje Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... Empty
MesazhTitulli: Re: Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme...   Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... EmptySat Jun 02, 2012 3:38 am

pasion adoleshentesh...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... Empty
MesazhTitulli: Re: Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme...   Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si do ta pershkrunit dashurine me nje fjale te vetme...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: