WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty
MesazhTitulli: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? EmptyTue Apr 19, 2011 4:52 am

Si mendoni ju.... jipni mendimet e juaja....bised te kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty
MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? EmptyWed Apr 20, 2011 12:26 am

Mendoj se asnjeher smund te mbetesh shok me dike qe ke qene i/e dashuruar dhe te ndare. Ky eshte mendimi im .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty
MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? EmptyThu Apr 21, 2011 1:22 am

Po mor ska problem une njof shume qe kan prap kontak me ish te dashurin/en
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty
MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? EmptyThu Apr 21, 2011 11:58 pm

Kontakt mund te kenë por raportet sjane me si shoqëri e mire.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty
MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? EmptyThu May 19, 2011 3:08 am

kurre....per mendimin tim kurre

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty
MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? EmptyFri May 18, 2012 12:41 am

un nuk do ta mbaja kurre per mik cunin qe kam dashur;sepse do ndihesha keq nese e shihja pran dikujt tjeter

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty
MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: