WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashuri e heshtur...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Dashuri e heshtur... Empty
MesazhTitulli: Dashuri e heshtur...   Dashuri e heshtur... EmptyTue Apr 19, 2011 4:54 am

Keni dashuruar ndonjerhere pa e shprehur kete dashuri,si jeni ndier dhe
cfare mendoni per kete ndjenje ?

bised te kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashuri e heshtur... Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   Dashuri e heshtur... EmptyThu Apr 21, 2011 11:15 pm

Hmmm , e kam provuar këtë ndjenje , është interesante ta dashurosh dike dhe te mos marrësh guximin te shprehesh dashurinë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Dashuri e heshtur... Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   Dashuri e heshtur... EmptySun May 08, 2011 1:51 am

edhe une e kam provuar kete ndjenje dhe po e provoj ne kete jete.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Dashuri e heshtur... Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   Dashuri e heshtur... EmptyFri May 18, 2012 12:54 am

e po e provoj;e shoh,me veshtron nuk kam guxim qe ti them te dua;por e mori ai guximin dhe e di qe me do me an te shenjave qe me ka treguar e fjaleve qe me thote

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Dashuri e heshtur... Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   Dashuri e heshtur... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashuri e heshtur...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: