WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Berisha: Të shmangen tensionet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Berisha: Të shmangen tensionet Empty
MesazhTitulli: Berisha: Të shmangen tensionet   Berisha: Të shmangen tensionet EmptyThu Apr 21, 2011 1:58 am

Tiranë, 21 prill - Kryeministri Sali Berisha kërkoi shmangien e tensioneve në fushatën elektorale për zgjedhjet e 8 Majit.

Në mbledhjen e sotme të qeverisë Berisha theksoi se zgjedhjet duhet të shndërrohen në fitore për cdo qytetar shqiptar dhe shtoi se flamujt e partive janë flamuj të pluralizmit.

"Policia e shtetit ka marrë të gjitha masat për një qëndrim të rreptë ligjor ndaj cdo shkelësi. U bëj thirrje organeve të rendit të adaptojnë zero tolerancë ndaj cdo lloj abuzimi", tha Berisha.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Berisha: Të shmangen tensionet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: