WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit Empty
MesazhTitulli: Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit   Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit EmptyThu Apr 21, 2011 8:41 pm

Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit Orrn6t

Breanne Benson është një porno-star shqiptar që jeton në Amerikë. Për të është shkruar disa herë në mediet shqiptare, por ditët e fundit ajo ka shkruar në Twitter se po merr kërcënime nga persona të ndryshëm shqiptarë. Siç ka bërë me dije ylli i pornos, bashkëkombësit po e kërcënojnë në mënyrë që ajo të heqë dorë nga profesioni i saj. “Jam e lodhur nga shqiptarët e çmendur që më kërcënojnë duke më thënë se do të nxjerrin në të gjitha gazetat dhe lajmet e tyre atë se çfarë bëj unë”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Twitter, duke shtuar: “Nuk më intereson se çfarë thonë dhe çfarë mendojnë shqiptarët për mua”. Sipas saj, shqiptarët duhet të shohin para së gjithash punët e tyre, pastaj të merren me të, transmeton BW.
Breanne, emri i vërtetë i të cilës ende nuk dihet, thuhet se ka lindur në Tiranë. Para se të shkonte në SHBA, ajo ka emigruar në Itali që në moshën 7-vjeçare. Në SHBA ka studiuar për psikologji dhe seksualitetin njerëzor. Në industrinë pornografike të Hollywoodit është që prej vitit 2003 dhe deri tani ka realizuar një numër të madh filmash pornografikë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Porno aktorja shqiptare kërcënohet nga bashkëkombësit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: