WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ingrid Gjoni si taksiste nëpër Prishtinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ingrid Gjoni si taksiste nëpër Prishtinë Empty
MesazhTitulli: Ingrid Gjoni si taksiste nëpër Prishtinë   Ingrid Gjoni si taksiste nëpër Prishtinë EmptyThu Apr 21, 2011 8:43 pm

Ingrid Gjoni si taksiste nëpër Prishtinë Jh7fiv

Prishtinë, 21 prill - Këngëtarja seksi nga Shqipëria është futur këto ditë në reality-shown që zhvillohet në Kosovë “Vip Shtëpia 2” dhe menjëherë ka rënë në sy për gjallërinë që u ka dhënë banorëve dhe bisedave që zhvillohen aty.
Para saj, agjente kanë qenë edhe dy këngëtare të tjera, Adelina Tahiri nga Shkupi, si dhe Zajmina Vasjari, ndërsa pas Ingridit pritet të futet edhe Mariza Ikonimi.
Banorëve që futen në këtë reality-show, gjatë eksperiencës së tyre u duhet të dalin edhe në qytetin e Prishtinës për të bërë taksistin, me qëllim që të sjellin të ardhura për shpenzimet në shtëpi.
Deri tashti, më shumë të ardhura ka depozituar Bertina Mehmeti, ndërsa mbrëmjen e djeshme këtë detyrë e ka përmbushur këngëtarja Ingrid Gjoni. Duke gjykuar nga fama dhe pëlqimi që ka Ingridi në mbarë trojet shqiptare, ajo do ketë fituar shumë euro, ndoshta duke lënë pas gjithë banorët e tjerë të “Vip Shtëpisë”, raporton Standardi.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Ingrid Gjoni si taksiste nëpër Prishtinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: