WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?  Empty
MesazhTitulli: Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?    Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?  EmptyTue Apr 26, 2011 12:04 am

Pasi koncerti i mbrëmshëm i reperit Busta Rhymes dështoi mbrëmë për shkak të mosardhjes së tij, organizatorët kanë pohuar se ky koncert do të organizohet sonte.

Mbrëmë fansat e Busta Rhymes mbeten të zhgënjyer kur organizatorët e koncertit ua kumtuan lajmin se nuk do të performonte në sallën “1 Tetori”.

Por disa orë më vonë organizatorët kanë postuar një videon ku shihet reperi Busta Rhymes duke sqaruar arsyen se përse nuk ka mundur të jetë i pranishëm në koncertin e paraparë.

Në videon e lartpërmendur, Busta ka treguar se ka ngelur për 15 orë në aeroportin e Romës në Itali por pa fajin e tij. Dhe kjo ka qenë arsyeja pse nuk erdhi në Prishtinë mbrëmë. Ai ka shprehur keqardhje për publikun kosovar duke iu premtuar atyre se ai do të jetë i pranishëm të martën mbrëma.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?  Empty
MesazhTitulli: Re: Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?    Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?  EmptyMon Jun 04, 2012 6:30 pm

lum si ju ne ks qe kush erdhi

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Megjithatë, Busta Rhymes vjen sot?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: