WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Teshtitja do të thotë se mendojmë në seks?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Teshtitja do të thotë se mendojmë në seks?  Empty
MesazhTitulli: Teshtitja do të thotë se mendojmë në seks?    Teshtitja do të thotë se mendojmë në seks?  EmptyTue Apr 26, 2011 12:08 am

Personi i cili ka teshtirë nuk është e thënë të jetë i ftohur apo të jetë alergjikë në diçka që është drejtpërdrejt në afërsi të tij. Ndoshta është i joshur, erotik, thuhet në një hulumtim të ekspertëve britanikë.

Ekzistojnë persona të cilët edhe vetë e dinë se përse ndonjëherë teshtijnë, mirëpo u vjen turp ta pranojnë para të tjerëve. Prandaj, vlerësojmë se ka më shumë raste të tilla se sa janë “numëruar” zyrtarisht, thotë një otorinolaringolog i njohur.

Pas hulumtimeve të mëtutjeshme, të cilat janë zhvilluar nëpërmjet internetit, mjekët në një afat shumë të shkurtër kanë gjetur edhe 17 meshkuj të cilët teshtijnë kur mendojnë në seks, ose menjëherë pas aktit erotik.

Pra, kur dikush në afërsi tuajën teshtin, ndoshta nuk është mirë gjithmonë t’i thuhet “Shëndet!”.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Teshtitja do të thotë se mendojmë në seks?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: LIFESTYLE-
Kërce tek: