WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  Empty
MesazhTitulli: Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon    Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  EmptyThu Apr 28, 2011 8:42 pm

Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  2j6715i

Këngëtari nga Shqipëria Stine gjatë një interviste për media ka pohuar se për të gjithmonë ekziston një femër në mendjen e tij që e frymëzon vazhdimisht.

“Gjithmonë ekziston një femër në mendjen time, pa marrë parasysh nëse më bën të lumtur apo jo. Rëndësi ka që gjithmonë ekziston një femër në mendjen time, që më jep shtysë të punoj e më frymëzon vazhdimisht”, ka pohuar Stine.

Stine këto ditë ka publikuar këngën e tij më të re “Besoja”.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: