WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 mire se ju gjeta.......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... EmptyFri Apr 29, 2011 12:52 am

ckemi.une jam nje anetare e re ketu ne forumin tuaj uroj tia kaloj mire me ju dhe ju me mua.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... EmptyFri Apr 29, 2011 12:55 am

Mace mire se erdhe . Shpresoj se do kalojmë sa me mire te gjithë se bashku.

Te uroj çaste te këndshme me ne.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... EmptyFri Apr 29, 2011 2:16 am

mir se ke ardh shpresojm se do kalojm bukur se bashku .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... EmptySat Apr 30, 2011 1:02 am

shume faleminderit per mikpritjen.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... EmptyTue May 03, 2011 6:44 am

Pershendetje mire se erdhe ne mesin ton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... EmptyTue May 03, 2011 10:52 pm

Mire se ke ardhe . Kalo sa ma mire ne mesin e ksaj shoqerie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... EmptyThu May 17, 2012 4:38 pm

mireserdhe e kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
mire se ju gjeta....... Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta.......   mire se ju gjeta....... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
mire se ju gjeta.......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: