WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Martese apo Bashkejetese

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Martese apo Bashkejetese Empty
MesazhTitulli: Martese apo Bashkejetese    Martese apo Bashkejetese EmptyFri Apr 29, 2011 10:02 pm

Si mendoni ju është me mire martesa apo bashkëjetesa ne mes një qifti ???

Pres përgjigjet e juaja Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Martese apo Bashkejetese Empty
MesazhTitulli: Re: Martese apo Bashkejetese    Martese apo Bashkejetese EmptySun May 01, 2011 7:58 am

me e mire eshte bashkjetesa sepse e njeh me mire personin qe do dhe vendos nese do martohesh apo jo....me mire bashkjetesa.......

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Martese apo Bashkejetese Empty
MesazhTitulli: Re: Martese apo Bashkejetese    Martese apo Bashkejetese EmptySun May 01, 2011 8:45 pm

Ta shikosh ne nje ane duket se bashkejetesa eshte me mire , po bashkejeton 4-5 vite e njeh mire dhe ne fund po ndahesh sikur te mos kishte ndodhur asgje. Kete gje une se shoh te arsyeshme. Une mendoj se me mire eshte martesa.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Martese apo Bashkejetese Empty
MesazhTitulli: Re: Martese apo Bashkejetese    Martese apo Bashkejetese EmptyMon May 02, 2011 3:57 am

Mondi shkruajti:
Ta shikosh ne nje ane duket se bashkejetesa eshte me mire , po bashkejeton 4-5 vite e njeh mire dhe ne fund po ndahesh sikur te mos kishte ndodhur asgje. Kete gje une se shoh te arsyeshme. Une mendoj se me mire eshte martesa.
ky eshte mendimi yt dhe me pelqen po si eshte me mire qe te martohesh direkt me nje person pa kaluar pak kohe ?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Martese apo Bashkejetese Empty
MesazhTitulli: Re: Martese apo Bashkejetese    Martese apo Bashkejetese EmptyMon May 02, 2011 8:22 pm

mace shkruajti:
Mondi shkruajti:
Ta shikosh ne nje ane duket se bashkejetesa eshte me mire , po bashkejeton 4-5 vite e njeh mire dhe ne fund po ndahesh sikur te mos kishte ndodhur asgje. Kete gje une se shoh te arsyeshme. Une mendoj se me mire eshte martesa.
ky eshte mendimi yt dhe me pelqen po si eshte me mire qe te martohesh direkt me nje person pa kaluar pak kohe ?

Edhe une jam i pajtimit se nuk ben menjeher te martohesh , porse duhet te kalosh nje kohe me partnerin/en per ta njohur me mire dhe per ta pare se sa pershtateni se bashku , por jo te bashkejetosh dhe te ndahesh ne fund te thush nuk na shkoj mire se bashku.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Martese apo Bashkejetese Empty
MesazhTitulli: Re: Martese apo Bashkejetese    Martese apo Bashkejetese EmptyFri May 18, 2012 12:56 am

martese sepse do kaloj jeten me te;ndersa per bashkejetese mund te me lej per dike tjeter

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Martese apo Bashkejetese Empty
MesazhTitulli: Re: Martese apo Bashkejetese    Martese apo Bashkejetese Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Martese apo Bashkejetese
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: