WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?   Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? EmptySat Apr 30, 2011 1:12 am

Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri........

PA TE DASHUR
ME NJE TE DASHUR
ME SHUME SE 1 TE DASHUR

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?   Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? EmptySat Apr 30, 2011 1:14 am

Statusi im eshte i vetem . Pa te dashur.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?   Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? EmptySat Apr 30, 2011 1:52 am

gjithashtu edhe une....pa te dashur...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?   Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? EmptyFri May 18, 2012 12:58 am

pa te dashur

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?   Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: