WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Simone pëlqen Agnesën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Simone pëlqen Agnesën Empty
MesazhTitulli: Simone pëlqen Agnesën   Simone pëlqen Agnesën EmptyMon May 02, 2011 8:50 pm

Simone pëlqen Agnesën 2q36a1e

Valltari profesionist Simone, i cili ka për partner modelen kosovare Agnesa Vuthaj, thotë se ai ka vetëm mendime pozitive për Agnesën.

Dyshja duken shumë të afërt gjatë provave për shoun “Dancing with the Stars” duke nxitur spekulimet se mes tyre ka më shumë se sa vetëm një partneritet në vallëzim. Duke mos pohuar ose mohuar diçka të tillë, Simone ka thënë vetëm se atij i pëlqen Agnesa.

“A më pëlqen Agnesa? Agnesa është me të vërtetë një vajzë e bukur dhe do të ishte qesharake për të thënë jo, më duhet të them se unë nuk mund të ankohem në këtë program, kanë dhënë për mua shumë. Faleminderit shumë”, ka thënë Simone gjatë një interviste për Panorama Plus.

Simone po ashtu ka thënë se ‘Agnesa është duke bërë përparim të madh dita-ditës’ sa i takon aftësive të vallëzimit dhe se shpreson të arrijnë qëllimin duke fituar shoun.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Simone pëlqen Agnesën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: