WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rovena favorite e “VIP shpija”?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Rovena favorite e “VIP shpija”?  Empty
MesazhTitulli: Rovena favorite e “VIP shpija”?    Rovena favorite e “VIP shpija”?  EmptyMon May 02, 2011 8:53 pm

Rovena favorite e “VIP shpija”?  Xol1de

Rovena Stefa thuhet se ka fituar më së shumti vota në votimet zyrtare këtë javë në “Vip shpija 2”, shkruajnë mediat në Shqipëri.

Sipas Panorama Plus, Rovena ka lënë prapa konkurrentët e tjerë, përfshirë Xuxin, Qetsorin, Bertinën dhe MC Kreshën.

Në anën tjetër edhe konkurrentët të cilët e kanë nominuar Rovenën për eliminim, si p.sh. Mc Kresha, kanë deklaruar se e shohin atë si një rivale të fortë.

Rovena këtë javë festoi ditëlindjen e saj dhe “Vip Shpija” i organizoi edhe një surprizë, duke i sjellë nënën e saj, e cila këndoi një këngë polifonike labe, të shkruar dhe kompozuar nga ajo vetë, duke u shoqëruar prej Rovenës dhe personazheve të tjerë VIP të shtëpisë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Rovena favorite e “VIP shpija”?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: