WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?

Shko poshtë 

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?
Lulzim Basha
Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Vote_lcap1100%Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Vote_rcap1
 100% [ 8 ]
Edi Rama
Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Vote_lcap10%Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Nuk më intereson
Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Vote_lcap10%Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Empty
MesazhTitulli: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? EmptyMon May 02, 2011 10:16 pm

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? EmptySun May 08, 2011 12:47 am

LULZIM BASHA AI E MERITON FITOREN NE TIRANE VETEM AI..TE VOTOJNE TE GJITHE SOT LULZIM BASHEN LIDERIN....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? EmptySun May 08, 2011 12:50 am

Sipas sondazheve te bëra Lulzim Basha kryeson për kreun e Tiranes. E meriton nje fitore bindëse.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? EmptySun May 08, 2011 12:53 am

[url=http://www.shqiperia .com]www.shqiperia.com[/url]shikoni ketu nje rezultat bindes qe te merni vesh qe ne Tirane do te fitoje BASHA DHE VETEM AI....BASHA BASHA

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? EmptyMon Jun 20, 2011 10:34 am

eeeeee kush fitoj aaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?    Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zgjedhjet e 8 majit po afrojnë, si mendoni ju kush do e fitojë bashkinë e Tiranës ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: