WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptySat May 07, 2011 12:02 am

Kush te do vërtet , ai qe te fshin lotët apo ai qe te le te lotosh?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptySat May 07, 2011 3:58 am

vertet te do ai qe te fshin lotet.sepse ai kujdeset per ty ka merak per ty.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptyThu May 12, 2011 11:20 pm

Edhe une mendoj se te do ai qe te fshine lotet

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptyFri May 13, 2011 12:24 am

Asnjeri as tjetri, fshij per fshij jau fshij edhe une po s'juu dua! Very Happy
Te doo vetem ai qe te ben te mos qash, se prej ketyre ndoshta te dyt ndoshta asnjeri!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptyFri May 13, 2011 1:15 am

DitTixX shkruajti:
Asnjeri as tjetri, fshij per fshij jau fshij edhe une po s'juu dua! Very Happy
Te doo vetem ai qe te ben te mos qash, se prej ketyre ndoshta te dyt ndoshta asnjeri!

Hahaha me pelqeu kjo pergjigje , shume e mire Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptyFri May 13, 2011 1:19 am

DitTixX shkruajti:
Asnjeri as tjetri, fshij per fshij jau fshij edhe une po s'juu dua! Very Happy
Te doo vetem ai qe te ben te mos qash, se prej ketyre ndoshta te dyt ndoshta asnjeri!
fantastike fare kjo thenia se kisha lexuar ndonjehere dhe as degjuar me pelqeu......

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptyFri May 18, 2012 12:45 am

ai qe te fshin lotet,do te thote qe ai don te dij arsyen qe ti qan dhe te ndihmon qe ti lesh lotet menjane

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? EmptyFri May 18, 2012 12:51 am

Une mendoj se ai qe te rrine afer dhe ste ben as te qash e as nuk ti fshine lotet .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?    Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: