WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?

Shko poshtë 
+3
melisa
sweety
Mondi
7 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptySat May 07, 2011 12:14 am

Normalisht, secili prej nesh do te martohej me kënaqësi me një person te cilin e dashuron dhe është i/e sigurt për atë qe ndjen.
Po nqs ky person do te kishte qene një here i martuar, dhe ndoshta do te kishte edhe fëmije, do te ndryshonte mendimin tuaj për te lidhur jetën se bashku?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptySat May 07, 2011 12:26 am

sigurisht.une per vete nuk martohem me nje person qe ka qene i martuar ka edhe femije.kurre me mire te vuaj nga dashuria se sa te martohem.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptySat May 07, 2011 12:32 am

Edhe une mendoj se sdo beja nje gje te tille . Po prape rri pas thënies "Kurre mos thuaj Kurre"

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptySat May 07, 2011 12:35 am

Mondi shkruajti:
Edhe une mendoj se sdo beja nje gje te tille . Po prape rri pas thënies "Kurre mos thuaj Kurre"
edhe pse qendron ajo thenia une prap po te them qe kurre se bej nje veprim te tille.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptySat May 07, 2011 12:39 am

mace shkruajti:
Mondi shkruajti:
Edhe une mendoj se sdo beja nje gje te tille . Po prape rri pas thënies "Kurre mos thuaj Kurre"
edhe pse qendron ajo thenia une prap po te them qe kurre se bej nje veprim te tille.

Askush sdo deshironte te marohej me nje qe ka qene e martuar e aq me pake te kete edhe femije , po mund te jete dashuri aq e forte sa edhe te verbohesh dhe te martohesh .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
melisa
Anëtar/e
Anëtar/eAnëtarësuar Anëtarësuar : 01/08/2011
Postime Postime : 124

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptySun Aug 07, 2011 10:21 pm

joo nuk do beja sepse sado e madhe dhe e forte-te jet dashuria ai person me perpara ka pas-dike tjeter-dhe ket gje nuk mundesh ta harrosh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptySun Aug 07, 2011 11:08 pm

melisa shkruajti:
joo nuk do beja sepse sado e madhe dhe e forte-te jet dashuria ai person me perpara ka pas-dike tjeter-dhe ket gje nuk mundesh ta harrosh.

Prape them se Dashuria te ben ti harrosh te gjitha , te verbon. Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptyTue Sep 27, 2011 6:08 am

melisa shkruajti:
joo nuk do beja sepse sado e madhe dhe e forte-te jet dashuria ai person me perpara ka pas-dike tjeter-dhe ket gje nuk mundesh ta harrosh.
pse do marish diken qe ti ishe epara dhe fundit ne jeten etij aa..per mashkullin asnjher sje epara.........martes me kontrat ose pa kontrat te mashkulli sje eparaaaa ..... nuk i dihet jetes...never say never.-... dashuria mbi te gjitha ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona


Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptyThu Nov 03, 2011 1:10 am

Ma shume jam per Jo se per Po. Kurr si dihet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptyMon Nov 07, 2011 12:09 am

Po do martohesha,,s'ka asgje te keqe ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptyTue Nov 08, 2011 2:49 am

Laksi shkruajti:
Po do martohesha,,s'ka asgje te keqe ketu

Ska asgje te keqe . Thjesht eshte mentalitet i shqiptareve ky se sben te martohesh me nje ish te martuar. Po gjithsesi duhet te jesh shume e dashuruar te besh nje hap te tille.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptyTue Nov 08, 2011 11:29 pm

Pajtohem me ty Mondi...Pse jo me rendesi eshte dashuria dhe Lumturia...
Shqiptaret s'ndaLen se foLuri kurre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? EmptyThu May 17, 2012 5:51 pm

un nuk do nderhyja kurre ne marredhenien e nje familjeje tjeter,dhe kurre nuk do martohesha me ate njeri,edhe sikur te digjem nga dashuria per te

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?    Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: