WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mos harro kush je dhe sa vlen..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Mos harro kush je dhe sa vlen.. Empty
MesazhTitulli: Mos harro kush je dhe sa vlen..   Mos harro kush je dhe sa vlen.. EmptySat May 07, 2011 11:46 pm

Mos harro kush je dhe sa vlen..

1. Prezenca jote eshte dhurate per tere boten.
2. Je unik/e dhe nder me te miret.
3. Jeta jote mund te jete, ashtu si ti e deshiron.
4. Jetoi ditet nje nga nje.

5. Numeroji bekimet, dhe jo telashet e problemet.
6. C'faredo qe te ndodhe, gjithmone do ia dalesh mbane.
7. Tek Ty, egzistojne shume pergjigje.
8. Kupto, ki guxim, ji i/e forte.

9. Mos i ve vetes kufi.
10. Shume endrra po presin qe te realizohen.
11. Zgjedhjet jane teper te rendesishme per t'ia lene fatit.
12. Kerko, dhe do arrish ta gjesh synimin tend.

13. Asgje nuk humb me shume energji sesa shqetesimi.
14. Sa me shume ta mbash nje problem, aq me i rende behet.
15. Mos i merr gjerat gjithmone seriozisht.
16. Jeto nje jete te mbushur me lumturi, dhe jo me pishmane.

17. Kujto, qe pak dashuri mund te shkoje ne nje rruge te gjate.
18. Kujto qe shume, eshte pergjithmone.
19. Gjithmone kujto qe shoqeria eshte teper e rendesishme.
20. Thesaret e jetes, jane njerezit, te bashkuar.
21. Kupto qe kurre nuk mund te jete vone.
22. Bej gjera te zakoshnme, ne nje menyre te jashtezakonshme.
23. Te kesh shendet, shprese, dhe lumturi.
24. Te kesh kohe qe te deshirosh, dhe te enderrosh tek nje yll.

Dhe kurre mos harro:
Jo edhe per nje dite te vetme,
Sa special/e je!

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
 
Mos harro kush je dhe sa vlen..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SHKENCAT SOCIALE (¯`♥´¯) :: PSIKOLOGJIA-
Kërce tek: