WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Seks në vagon treni përplot udhëtarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Seks në vagon treni përplot udhëtarë Empty
MesazhTitulli: Seks në vagon treni përplot udhëtarë   Seks në vagon treni përplot udhëtarë EmptySun Dec 12, 2010 9:47 pm

Vjenë, 9 dhjetor - Një video e një çifti duke bërë seks në një tren të mbushur me udhëtarë, xhiruar me celular, po bën xhiron e botës. Video është xhiruar në një tren në kryeqytetin austriak, në Vjenë.

Një nga udhëtarët tha: “Djali u kujtua vetëm një herë që udhëtarë ishin aty, duke mbajtur radhë për të shikuar dhe vetëm sa mbuloi fytyrën me kapuçin e bluzës. Nuk donin t’ia dinin fare për ata që regjistronin skenën”.

Deri tani videoja numëron mijëra klikime në Youtube.

Zëdhënësi i linjës së trenave, Answer Lang, u shpreh: “Nuk kam çfarë të them. Asnjë nga udhëtarët nuk është ankuar. Është hera e parë që ndodh një gjë e tillë.”

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Seks në vagon treni përplot udhëtarë Empty
MesazhTitulli: Re: Seks në vagon treni përplot udhëtarë   Seks në vagon treni përplot udhëtarë EmptySat May 19, 2012 6:09 pm

e medet sa te pervluar jan njerezit ne ditet e sotme,per keto pune

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Seks në vagon treni përplot udhëtarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: