WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

poezi kushtuar antareve te forumit Empty
MesazhTitulli: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit EmptySun May 08, 2011 1:26 am

ketu mund te shkruani poezi qe ja kushtoni antareve te forumit..
shokeve dhe shoqeve tuaja ketu ne forum....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

poezi kushtuar antareve te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit EmptySun May 08, 2011 1:52 am

E ka shpirtin si flori
lum kush do te marr ne shtepi
Ty mace moj macushe
je e ëmbël si një bebushe.

Mace moj sytë si rrush
pa na djege sikur prush
Mace moj ëmbëlsire
eja me shpesh ne këtë hapësire Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

poezi kushtuar antareve te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit EmptySun May 08, 2011 1:58 am

Mondi shkruajti:
E ka shpirtin si flori
lum kush do te marr ne shtepi
Ty mace moj macushe
je e ëmbël si një bebushe.

Mace moj sytë si rrush
pa na djege sikur prush
Mace moj ëmbëlsire
eja me shpesh ne këtë hapësire Very Happy
shume faleminderit per poezine une jam duke krijuar nje per ju.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

poezi kushtuar antareve te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit EmptySun May 08, 2011 2:00 am

Shoqerija ime...

ju dua shume...

me ju gjithe boten ne krah e kam

ska rendesi ne jemi large

apo prane,,,,,,

respekti dhe miqesija

shoqerin e mban gjalle

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

poezi kushtuar antareve te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit EmptySun May 08, 2011 2:01 am

Jeni me te miret ne toke e qiell .

Shoqerine qe kam gjithmone e kujtoj ,

Per krejt shoqerine time pa dallim ,

Dashuri e respekt deri ne mbarim ,

Jeni shoqeri e bukur , me vjen mire qe ju kam takuar

Nga do qe shkoj me zemer ju vleresoj ..

Per ju shoqeria ime cdo her respekt e gjithcka meritoni

Ju dhuroj aq sa meritoni ,

Krejt ne fund dua tju pershendes

Kaloni embel ashtu si deshironii vet .

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
poezi kushtuar antareve te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: LETËRSIA-
Kërce tek: