WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! Empty
MesazhTitulli: Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!!   Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! EmptySun May 08, 2011 6:00 am

Cuna dhe goca,na tregoni se çfarë avantazhesh gjeni tek fakti
i te qenit SINGLE ???

Po disavantazhet cilat jane?

Për mendimin tim ne prespektiven e je femre .
Avantazhet e te qenit single

-liri
-pavarsi
-qef

Disavantazhet e te qenit single

-vetmi
-merzi(mendon se do kalosh jetë vetëm....depresion )

Avatazhet e te qenit te martuar.

-dashuri(te pakten keshu e konsideroj une martesen)
-ndan dhimbje ,qef,lumtur,gezim,hidherim,vendimet me rendesi me dike tjeter.

Disavatazhet e te qenit te martuar.

-(nqs është djali i pare )do kesh probleme me vjerren(proven)
-do ti thuash ose maresh leje sa her që del pa te .
-po hengre te njejten gjell cdo nate te shpifet ...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/eAnëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 26

Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! Empty
MesazhTitulli: Re: Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!!   Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! EmptyFri Jan 06, 2012 4:20 am

Ah sa mire eshte te jesh single ku ka me mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! Empty
MesazhTitulli: Re: Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!!   Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! EmptyFri Jan 06, 2012 4:29 am

sa mire eshte liria ku ka me mire se liria dhe fluturimi nga te con era

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! Empty
MesazhTitulli: Re: Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!!   Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! EmptyFri May 18, 2012 12:00 am

shum mire te jesh rehat te besh ate cka te ka qejfi;dhe nuk e vret mendjen per asgje.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! Empty
MesazhTitulli: Re: Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!!   Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Avantazhet e Disavantazhet e te qenit SINGLE!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: