WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0 Empty
MesazhTitulli: Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0   Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0 EmptySun Dec 12, 2010 9:50 pm

Prishtinë, 12 dhjetor - Në ndeshjen e fundit të kësaj jave të La Ligas, Barcelona shënoi edhe një fitore të lartë, kësaj radhe kundër Real Sociedadit. Duke nisur nga goli në minutën 9 të David Villas, e duke vazhduar me golin e Iniestas, pastaj edhe dy gola të Lionel Messit dhe në fund me një të Kërkiqit, Barcelona mbushi rrjetin e Real Sociedadit me pesë gola dhe mbeti në krye të klasifikimit me dy pikë epërsi në krahasim me konkurrentin e vetëm të saj në këtë edicion, Real Madridin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Barcelona nuk e lë kreun, fiton 5:0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: