WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fjale me shume kuptime sinonime dhe antonime.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Fjale me shume kuptime sinonime dhe antonime. Empty
MesazhTitulli: Fjale me shume kuptime sinonime dhe antonime.   Fjale me shume kuptime sinonime dhe antonime. EmptyWed May 11, 2011 7:21 am

Fjale me shume kuptime sinonime dhe antonime.

Kush te di le ti thote:

Une vesh
Ti vesh
Ai vesh .........(Vesh = veshje)

Vesh ( Pjese e trupit)

Mos ta marrin kush vesh, ca ke thene se eshte turp.

Vesh = (degjoj/kuptoj..etj etj)

Sinonime dhe antonime me vone se tani s'po me vijne ne mendje

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
 
Fjale me shume kuptime sinonime dhe antonime.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: LETËRSIA-
Kërce tek: