WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Urrej,gjerat qe urrej ne jete

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptyMon Jan 02, 2012 3:35 am

Urrej paragjykimet e njerezve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 25

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptyFri Jan 06, 2012 8:32 am

Njerezit me dy fytyra,genjeshtrat,
hipokritet,
idiotet,mendjelehtet maskilistet.Urrej te gjithe ato njerez qe hiqen si te mire kur nuk jane askushi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptyFri Jan 06, 2012 9:17 am

Urrej njerezit qe shesin mend,,kur ne fakt s'kam mjaft per vete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptyTue Jan 10, 2012 4:24 am

Urrej kur era shkaterron cdo gje , si kete kohen e fundit

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptyThu Jan 12, 2012 2:04 am

urrej keto dite qe jane shume te ftohta dhe bejne deme

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptySat Jan 14, 2012 11:25 pm

Urrej njerezit e ashper
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptySun Jan 15, 2012 4:15 am

Urrej njerezit mendjemedhenj

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptySun Jan 15, 2012 4:52 am

urrej arrogantet dhe te bezdishmit

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 EmptyThu May 17, 2012 5:16 pm

njerezit me 3-4 fytyra,hipokrizin,servilat,tangellikst,kohen me diell,urrej njerezit qe hiqen sikur nuk jan;urrej varferine;diskriminimin,urrej ata qe hiqen si te pasur kur jan trok per vete.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Urrej,gjerat qe urrej ne jete   Urrej,gjerat qe urrej ne jete - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urrej,gjerat qe urrej ne jete
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: